„Jesteśmy Polką i Polakiem...”
Utworzono dnia 22.03.2017
„Jesteśmy Polką i Polakiem...”- wesołą piosenką oraz filmikiem rozpoczęliśmy blok zajęć poświęcony naszej Ojczyźnie. Poznaliśmy ważniejsze zabytki Polski, sławnych Polaków, nie zapomnieliśmy też o symbolach narodowych. Efektem naszej pracy są kolorowe albumy.
Jolanta Uhlenberg





