"Poznajemy siebie poprzez teatr i kulturę"
Utworzono dnia 25.10.2017
Podczas kolejnych zajęć z cyklu „Poznajemy siebie poprzez teatr i kulturę” uczniowie poznawali zabytki Polski oraz skupili się na symbolach narodowych naszej ojczyzny. Obejrzeli animację filmową o dziejach Polski i rozpoczęli prace nad tworzeniem albumu pt. „Tożsamość narodowa Polaków”. Był też czas na zabawy relaksacyjne i ćwiczenia równowagi ciała.
Jolanta Uhlenberg

