“Przyroda z eksperymentem”
Utworzono dnia 06.06.2017
Kolejne zajęcia z programu 3.2.1 Start i kolejne doświadczenia. Tym razem mówiliśmy o substancjach szkodliwych w naszych domach, szkole i że trzeba być ostrożnym korzystając z nich.
W ramach drugich zajęć zajęliśmy się elektryzowaniem ciał. Próbowaliśmy zrozumieć, o co tu chodzi z tymi ładunkami.....
Aneta Walkusz




