Apel z okazji Tygodnia Ziemi
Dnia 20 kwietnia br. w naszej szkole odbył się apel poświęcony obchodom Tygodnia Ziemi. Z tej okazji w strojach uczniów i nauczycieli dominował zielony kolor.
Uczennice klasy VIII przygotowały i przedstawiły informacje dotyczące ochrony środowiska. Wyjaśniły, dlaczego należy dbać o naszą planetę i w jaki sposób to robić.
Nagrodziliśmy również laureata Szkolnego Konkursu Ekologicznego "MODNY STRÓJ WYCZAROWANY Z ODPADÓW” – Pawła Kowalewskiego z klasy IV. Serdecznie gratulujemy!!!
Podczas tworzenia fotorelacji wykorzystano aparat fotograficzny zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

