Droga krzyżowa w formie teatru cieni w wykonaniu uczniów klasy 8
W dniu dzisiejszym uczniowie klasy 8 wprowadzili nas w atmosferę Świąt Wielkanocnych. Przedstawili ostatnie chwile życia Pana Jezusa na ziemi, wcielając się w poszczególnych uczestników drogi krzyżowej. Widzieliśmy tylko ich cienie, ale warto postawić sobie pytanie, kim my właściwie dzisiaj jesteśmy. Świętą Weroniką…, Szymonem z Cyreny…, Piłatem…? Czyj cień pokazujemy w swoim życiu?
Życzymy wszystkim głębokiej refleksji i prawdziwie wielkanocnej radości.
Jolanta Uhlenberg
Serdecznie dziękujemy Pani Jolancie Uhlenberg i uczniom klasy 8 za niesamowite wrażenia artystyczne i niezwykłe przeżycia duchowe.
Zachęcamy do obejrzenia przedstawienia i chwili osobistej refleksji: https://youtu.be/eusFDYzyOeo
W przedstawieniu wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

