Dzień Papieski
Dzisiaj w szkole obchodziliśmy Dzień Papieski. W tym roku dzieci poznawały życie Jana Pawła II poprzez zabawę w pokoju zagadek - „Papieski escape room”. Uczniowie rozwiązywali różne zadania, angażując prawie wszystkie zmysły. W grze pojawiły się elementy z życia papieskiego oraz codzienności każdego Polaka żyjącego w okresie pontyfikatu Jana Pawła II. Myślę, że wszyscy dobrze się bawili i w przyjemny sposób zdobywali wiedzę.
Do przygotowania pokoju zagadek wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Jolanta Uhlenberg

