Festyn z okazji Dnia Rodziny
1 czerwca br. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Rodziny. W tym roku połączyliśmy świętowanie Dnia Matki, Dnia Ojca oraz Dnia Dziecka i wspólnie bawiliśmy się podczas rodzinnego festynu.
Na początku obejrzeliśmy przedstawienie kukiełkowe pt. „Księżniczka na ziarnku grochu” w wykonaniu uczniów klasy V. Następnie dzieci i rodzice uczestniczyli w różnych zabawach przygotowanych przez poszczególne klasy i nauczycieli. Za wykonanie kolejnych zadań (bieg w workach, liczenie pieniędzy, aleja gwiazd, wypatrywanie postaci z bajek, układanie puzzli, sudoku, udzielanie pierwszej pomocy, portret na proporczyku) otrzymywali pieczątki w specjalnych rodzinnych paszportach.
Można było również skorzystać z dodatkowych atrakcji: waty cukrowej, malowania twarzy, kolorowych warkoczyków, zdjęcia z rozmaitymi rekwizytami oraz kawiarenki przygotowanej przez rodziców.
Odwiedzili nas także druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Częstkowie. Dzięki temu dzieci mogły obejrzeć wóz strażacki oraz jego wyposażenie, a nawet wejść do kabiny.
Dzień Rodziny okazał się strzałem w dziesiątkę!
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie waty cukrowej oraz przygotowanie różnych słodkości - ciast i bułek z miodem.
Dziękujemy również druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Częstkowie za wizytę i poświęcony czas.
Podczas festynu wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

