GeniBoty na zajęciach w klasie I
Utworzono dnia 18.11.2022
Dzisiaj uczniowie klasy I poznali roboty edukacyjne - GeniBoty. Z ich pomocą stawiali pierwsze kroki w nauce programowania. Dzieciom bardzo podobały się zajęcia z robotyki. Świetnie się bawiły, a jednocześnie rozwijały miękkie kompetencje: logiczne, algorytmiczne myślenie czy zadaniowe podejście do stawianych problemów. Na pewno z niecierpliwością czekają na kolejne spotkanie z GeniBotami.
Roboty zostały zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci.
GeniBoty na zajęciach w klasie I
Utworzono dnia 18.11.2022, 20:12

