Jesienny spacer w obiektywie
Utworzono dnia 21.10.2022
Korzystając z ładnej pogody, uczniowie klasy VII wybrali się na wędrówkę po okolicy. W trakcie spaceru podziwiali piękno przyrody i robili ciekawe zdjęcia, używając aparatu fotograficznego zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Aleksandra Szynszecka
Jesienny spacer w obiektywie
Utworzono dnia 21.10.2022, 17:44

