Jasełka
Rozpoczął się ostatni tydzień nauki przed zimową przerwą świąteczną. Na te dni zaplanowaliśmy różne wydarzenia związane ze Świętami Bożego Narodzenia.
Dzisiaj mieliśmy przyjemność obejrzeć dwa przedstawienia jasełkowe. W pierwszym wystąpiły dzieci z klasy II i III, a drugie zaprezentowali uczniowie klasy V i VI. Zarówno młodsi, jak i starsi artyści doskonale wcielili się w grane przez siebie role i przekazali zgromadzonym najważniejsze wartości płynące z narodzin Jezusa.
Serdecznie dziękujemy młodym aktorom oraz ich opiekunom – pani Jolancie Uhlenberg i Panu Tomaszowi Piotrowiczowi za możliwość przeżycia wspaniałej uczty artystycznej i duchowej.
Podczas tworzenia fotorelacji z jasełek wykorzystano aparat fotograficzny zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

