Kolejny wspaniały występ naszej grupy teatralnej - Dzień Otwarty Centrum Samorządowego w Szemudzie
Nasza grupa teatralna wystąpiła dzisiaj podczas Dnia Otwartego Centrum Samorządowego w Szemudzie.
To było kolejne wspaniałe przedstawienie w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Częstkowie. Tym razem młodzi artyści wcielili się w role bohaterów baśni o Czerwonym Kapturku.
Gratulujemy naszym uczniom bardzo udanego występu, a Pani Jolancie Uhlenberg oraz Panu Tomaszowi Piotrowiczowi serdecznie dziękujemy za przygotowanie kolejnego znakomitego przedstawienia.
Dziękujemy również rodzicom za wszelką pomoc i zaangażowanie.
W przedstawieniu wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

