Kroniki XX wieku
Utworzono dnia 25.11.2022
Podczas zajęć świetlicowych uczniowie cofnęli się w czasie do wydarzeń mających miejsce w szkole w poprzednim stuleciu. Na kartach kronik szkolnych odnaleźliśmy zdjęcia rodziców, uczniów, dawnych wychowawców i nauczycieli. Zobaczyliśmy, czym żyła szkoła w tamtych czasach i co może być inspiracją dla nas. Z sentymentem przerzucaliśmy pożółkłe kartki i zastanawialiśmy się nad tym, czy może ktoś kiedyś miło nas wspomni…
Podczas zajęć uczniowie, korzystając ze sprzętu (iPad) zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości, sfotografowali wybrane strony kronik. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci.
Jolanta Uhlenberg
Kroniki XX wieku
Utworzono dnia 25.11.2022, 19:23

