Mikołaje z siana
Utworzono dnia 30.11.2022
W dniu 29 listopada br. uczniowie klas II, III, VI, VII i VIII uczęszczający na zajęcia języka kaszubskiego uczestniczyli w warsztatach, podczas których własnoręcznie wykonywali mikołaje z siana.
Wszyscy świetnie się bawili, a jednocześnie wyczarowali z naturalnych materiałów wspaniałe, świąteczne ozdoby.
Podczas tworzenia fotorelacji z zajęć wykorzystano aparat fotograficzny zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Mikołaje z siana
Utworzono dnia 30.11.2022, 19:12

