Projekt "Jabłko"
Jabłko stało się tematem przewodnim projektu realizowanego w czasie zajęć świetlicowych.
W ramach tego przedsięwzięcia uczniowie przetwarzali jabłka, używając wielofunkcyjnego robota kuchennego Thermomix, obserwowali owoce i liście jabłoni pod mikroskopem, wykonali prace plastyczne oraz robili zdjęcia iPadem w przyszkolnym ogrodzie.
Warto dodać, że na czas realizacji projektu przypadał Światowy Dzień Jabłka.
Thermomix oraz iPady zostały zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Przedstawiamy najciekawsze zdjęcia z realizacji projektu.
Jolanta Uhlenberg

