Przedstawienie kukiełkowe pt. „Czytajmy bajki”
„Czytajmy bajki” to tytuł przedstawienia kukiełkowego, które przygotowała klasa szósta w ramach zajęć rozwijających kreatywność. Jest ono zachętą do czytania bajek i baśni, które wypierane są niestety przez komputery i telefony.
W realizacji przedstawienia wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości (głośnik, iPad, aparat fotograficzny, green screen). #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci.
Nasze przedsięwzięcie realizowaliśmy w kilku etapach: próby głosowe, nagranie filmu, obróbka w programie, emisja filmu przed publicznością.
W filmie głosu udzielili: Aleksandra Damps, Magdalena Grubba, Oliwia Sikora, Nikola Wasilka, Wiktor Zaborowski. Obróbki komputerowej dokonał Wiktor Zaborowski.
Zachęcamy do obejrzenia filmu: https://youtu.be/_Z457h2REy8
Jolanta Uhlenberg

