Symbole Kaszub w wykonaniu uczniów klasy V i VI
Utworzono dnia 24.11.2022
Uczniowie klasy V i VI za pomocą długopisów 3D wykonali symbole Kaszub - flagę i herb. Podczas zajęć wykorzystano sprzęt (aparat fotograficzny i długopisy 3D) zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci.
Jacek Nowicki
Symbole Kaszub w wykonaniu uczniów klasy V i VI
Utworzono dnia 24.11.2022, 20:56

