Starsi dla młodszych - warsztaty przyrodnicze
W dniu 28 września br., w ramach innowacji pedagogicznej „Eko-Dzieciaki”, uczniowie klasy VIII ponownie przeprowadzili warsztaty poświęcone patyczakom. Tym razem zaprosili do zabawy uczniów z klasy II i III. Podczas zajęć dzieci wysłuchały informacji na temat tych ciekawych owadów, a także mogły obejrzeć je z bliska. Wzięły również udział w grze „Memory”, quizie wiedzy o patyczakach oraz zabawie ruchowej z lwem Lolkiem. Czekały na nie także zadania plastyczne. Uczniowie, wykorzystując elementy przyrody, tworzyli własne patyczaki. Okazało się, że z gałązek i kamieni można wyczarować niezwykłe stworzenia. Ostatnią atrakcją były kolorowanki.
Zajęcia po raz kolejny okazały się strzałem w dziesiątkę. Zarówno starsi, jak i młodsi uczniowie świetnie się bawili, a jednocześnie zdobywali nową wiedzę i umiejętności.
Uczennica z zespołu redakcyjnego gazetki szkolnej „Echo”, korzystając z aparatu fotograficznego zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości, ponownie przygotowała fotorelację z tych niecodziennych zajęć. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

