"Świetliczaki na tropie... kolorów Świata" - Japonia
Utworzono dnia 12.05.2023
Świetliczaki z naszej szkoły zrealizowały kolejne zadanie z Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Świetliczaki na tropie... kolorów Świata".
Tym razem przeniosły się do Japonii - Kraju kwitnącej wiśni. Zapoznały się z kulturą tego kraju oraz zaprojektowały tradycyjny japoński strój - kimono. Następnie, wykorzystując technikę origami, wykonały prace plastyczne "Japonki".
Na zajęciach wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Jolanta Uhlenberg
"Świetliczaki na tropie... kolorów Świata" - Japonia
Utworzono dnia 12.05.2023, 11:55

