"Świetliczaki na tropie... kolorów Świata" - Wielcy malarze
Świetliczaki z naszej szkoły wykonały kolejne zadanie z projektu "Świetliczaki na tropie... kolorów Świata", tym razem z Modułu I: NIEBIESKI - EUROPA - Wielcy malarze. Grupa świetlicowa obejrzała prezentację multimedialną "Sławni malarze" i zapoznała się z sylwetkami takich autorów, jak: Leonardo Da Vinci, Pablo Picasso, Vincent van Gogh, Claude Monet. Uczniowie oglądali obrazy różnych europejskich artystów i wykonali reprodukcje wybranych przez siebie dzieł.
Na zajęciach wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Jolanta Uhlenberg

