"Świetliczaki na tropie... kolorów Świata" - Afryka
Świetliczaki z naszej szkoły postanowiły pójść śladami Stasia i Nel, dlatego podjęły się wykonania zadania z modułu III: Czarny - Afryka w ramach projektu "Świetliczaki na tropie... kolorów Świata".
Uczniowie poznali miejsca, w których zatrzymywali się bohaterowie "W pustyni i puszczy" oraz poszukiwali ciekawostek o słoniach. Swoją wiedzą podzielili się również z innymi uczniami, umieszczając wykonane plakaty na szkolnej gazetce.
Dobrze było przenieść się w gorące, afrykańskie klimaty, gdy u nas ciągle zimno.
Na zajęciach wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Jolanta Uhlenberg

