Wspaniały występ naszych uczniów podczas Mikołajkowych Targów Artystycznych w Szemudzie
Nasi uczniowie wystąpili dzisiaj podczas Mikołajkowych Targów Artystycznych, które odbyły się w hali widowiskowo-sportowej w Szemudzie.
Dzieci przedstawiły publiczności współczesną wersję jasełek. Młodzi artyści znakomicie odegrali swoje role, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami.
Serdecznie gratulujemy naszym młodym aktorom bardzo udanego występu, a Pani Jolancie Uhlenberg, Panu Tomaszowi Piotrowiczowi oraz Pani Alicji Toruńczak serdecznie dziękujemy za przygotowanie tego wspaniałego przedstawienia.
Dziękujemy również rodzicom za wszelką pomoc i zaangażowanie.
W przedstawieniu wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

