Wyjątkowy gość na zajęciach świetlicowych
Dzisiaj na zajęciach świetlicowych gościliśmy wyjątkową osobę - byłą nauczycielkę naszej szkoły, panią Katarzynę Laskowską. Pani Kasia jest pasjonatką podróży po świecie. Swoją wiedzą oraz relacją fotograficzną podzieliła się z uczniami biorącymi udział w projekcie „Świetliczaki na tropie kolorów świata”. Realizujemy właśnie moduł „Azja”. Nasze spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, przy herbatce, z której tradycją parzenia zapoznaliśmy się przy tej okazji.
Dziękujemy pani Kasi za spotkanie i emocje, których nam dostarczyła.
Podczas tworzenia fotorelacji wykorzystano aparat fotograficzny zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Jolanta Uhlenberg

