Zabawa andrzejkowa
Utworzono dnia 03.12.2024
28 listopada 2024 roku dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-III uczestniczyli w zabawie andrzejkowej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski.
Ciekawe wróżby, wspólne tańce i zabawy dostarczyły dzieciom wielu wrażeń, uśmiechu i dużo radości. Dodatkową atrakcją były niezwykłe przebrania. Na zabawie gościliśmy wróżki, czarownice, księżniczki, policjantów, różne zwierzątka, bohaterów baśni i filmów animowanych oraz wiele innych, ciekawych osobistości.
Serdecznie dziękujemy uczennicom z Samorządu Uczniowskiego za tę wspaniałą inicjatywę!
Podczas zajęć wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Zabawa andrzejkowa
Utworzono dnia 28.11.2024, 20:37

