Zajęcia kulinarne w klasie I
Utworzono dnia 20.04.2023
Dzisiaj w klasie I odbyły się zajęcia kulinarne. Dzieci samodzielnie przygotowały i pokroiły różnego rodzaju owoce. Z przygotowanych składników wykonały owocowe szaszłyki, których potem z wielką przyjemnością skosztowały.
Podczas zajęć wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Judyta Burchacz
Zajęcia kulinarne w klasie I
Utworzono dnia 20.04.2023, 20:41

