„Czy nasi sąsiedzi wiedzą, jak postępować z odpadami niebezpiecznymi?” - idziemy w teren
Utworzono dnia 18.04.2025
W ramach projektu "Lider Lokalnej Ekologii" uczniowie wybrali się na wycieczkę po najbliższej okolicy szkoły w poszukiwaniu wiat śmietnikowych i odpadów niebezpiecznych wystawionych przed posesje. Po przeprowadzeniu obserwacji odbyła się dyskusja dotycząca postępowania z odpadami niebezpiecznymi. W trakcie rozmowy dzieci dowiedziały się, gdzie w domu można znaleźć odpady niebezpieczne i co z nimi zrobić.
Aleksandra Szynszecka
Kinga Stefanowska
„Czy nasi sąsiedzi wiedzą, jak postępować z odpadami niebezpiecznymi?” - idziemy w teren
Utworzono dnia 18.04.2025, 13:48

