Akcja "Nauczyciele Szyją Dobro - Pożeracze Smutków" w Szkole Podstawowej im. Róży Zamoyskiej w Częstkowie
Mój pierwszy i drugi Pożeracz Smutków GIGANT- Szalona Cieciorka i Cyklopek Biały Ząbek szyte w ramach akcji #NauczycieleSzyjąDlaWośp pojawią się już 23 stycznia o godzinie 20:00 na aukcji dla WOŚP!
Wysokość około 60 cm, a szerokość w najszerszym punkcie około 40 cm. Milutkie w dotyku, mięciutkie, wesołe i trochę szalone.
Wspierasz #wośp? Poczekaj i wesprzyj także akcję #NauczycieleSzyjąDobro, licytując Pożeracze Smutków Giganty, które możesz podarować innym jako prezent lub zostawić dla siebie.
#SzyjemyDobro Cyfrowy dialog #wośp2025 #aukcjewośp TVN24
Mariola Cyganek

