W czasie zajęć świetlicowych dzieci bawiły się w teatr, wcieliły się w role bohaterów "Bajki o smutnym osiołku".
Jolanta Uhlenberg
W tym tygodniu: 821
W poprzednim tygodniu: 771
W tym miesiącu: 3475
W poprzednim miesiącu: 8401
Wszystkich: 117183