Bal Wszystkich Świętych
W jednym z ostatnich dni października, w związku ze zbliżającą się uroczystością Wszystkich Świętych, zorganizowany został w szkole „Bal Wszystkich Świętych". W tanecznej zabawie wzięły udział dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas 1-3. Wszystkie anioły doskonale się bawiły przy piosenkach zespołu „Arka Noego” oraz innych dziecięcych utworach muzycznych. Aktywnie uczestniczyły w przygotowanych zabawach, śpiewały i tańczyły. Wszystkim towarzyszył dobry nastrój, chyba prawie jak Świętym w niebie...
Jolanta Uhlenberg

