Bezpieczeństwo to ważna sprawa
Bezpieczeństwo to ważna sprawa, dlatego ten temat towarzyszył przedszkolakom w minionym tygodniu.
Dzieci na potrzeby nauki numerów alarmowych stworzyły telefony z plastikowych kubków i sznurka. Ten atrybut pomógł młodym aktorom w odgrywaniu scenek związanych z zawiadamianiem służb ratunkowych. Do usystematyzowania wiedzy posłużyło specjalne pudełko. Przedszkolaki losowały pytania związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym i odpowiadały na nie. Powyższe zagadnienia zostały opanowane na piątkę.
Bądźmy bezpieczni na drodze.
Kinga Stefanowska

