BEZPIECZNE FERIE!
Utworzono dnia 30.01.2024
Życzymy wszystkim radosnych i bezpiecznych ferii zimowych. Odpoczywajcie i cieszcie się z chwil spędzonych z najbliższymi.
Niech te dni przyniosą wiele pozytywnych wrażeń i pozwolą nabrać sił przed powrotem do szkolnych obowiązków.
Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem przygotowanym przez naszego pedagoga.

