Bezpieczne ferie
Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!
Rozpoczęliśmy ferie zimowe, które potrwają do 2 marca 2025 roku. Niezależnie od tego, gdzie spędzicie ten długo wyczekiwany czas zabawy i odpoczynku, ważne jest, żeby upłynął miło i bezpiecznie. Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, świadomość występujących zagrożeń oraz właściwa edukacja z pewnością pozwolą cieszyć się zimową aurą oraz aktywnie i bezpiecznie spędzić ferie zimowe w domu i poza nim.
Poniżej zamieszczamy link do materiałów, które przypominają najważniejsze zasady bezpiecznego wypoczynku. Zróbmy wszystko, aby ferie upłynęły nam nie tylko miło, ale przede wszystkim bezpiecznie!
https://policja.pl/pol/aktualnosci/255482,Bezpieczny-i-aktywny-zimowy-wypoczynek-2025.html
Źródło grafiki: https://www.facebook.com/silamysleniawizualnego
Życzymy radosnych i bezpiecznych ferii zimowych, udanego wypoczynku oraz niezapomnianych wrażeń!

