"Dbamy o nasze środowisko"
Utworzono dnia 16.05.2023
Zespół Eko-Misja ze Szkoły Podstawowej w Częstkowie serdecznie zaprasza do obejrzenia krótkiego filmu edukacyjnego pt. "Dbamy o nasze środowisko", stworzonego w ramach ogólnopolskiego konkursu „Filmeko” organizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska.
Konkurs „Filmeko” został objęty patronatami honorowymi Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministra Klimatu i Środowiska.
Link do filmu:

