Deszczowe kije w wykonaniu uczniów klasy 2 i 3
Utworzono dnia 29.10.2023
Na ostatnich zajęciach plastycznych uczniowie klasy 2 i 3 zrobili własne deszczowe kije. Do ich wykonania potrzebne były: rolki po papierowych ręcznikach, bibuła, kawałek kartonu, różnorodne ziarna, klej, nożyczki i taśma klejąca.
Deszczowe kije wykorzystamy na kolejnych zajęciach muzycznych.
Judyta Burchacz
Deszczowe kije w wykonaniu uczniów klasy 2 i 3
Utworzono dnia 29.10.2023, 16:07

