30 września obchodzimy Dzień Chłopaka. Z okazji tego święta dziewczynki z klasy 1, 2 i 3 przygotowały laurki i słodkie upominki dla swoich kolegów.
Judyta Burchacz
W tym tygodniu: 801
W poprzednim tygodniu: 771
W tym miesiącu: 3455
W poprzednim miesiącu: 8401
Wszystkich: 117163