Dzień Chłopaka w klasie 3
Utworzono dnia 01.10.2024
30 września br. w klasie 3 obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczynki wraz z wychowawczynią obdarowały chłopców drobnymi upominkami. Najważniejsze to pamięć, dobra zabawa oraz uśmiech na twarzy drugiego człowieka.
Judyta Burchacz
Dzień Chłopaka w klasie 3
Utworzono dnia 01.10.2024, 18:11

