Dzień Chłopaka w klasie V
Utworzono dnia 29.09.2024
27 września br. uczniowie klasy V obchodzili Dzień Chłopaka. Było odśpiewanie "Sto lat!" i składanie życzeń. Chłopcy otrzymali drobne upominki od dziewczyn i wychowawczyni. Bransoletki z inicjałami oraz spersonalizowane latarki bardzo przypadły im do gustu.
Alicja Toruńczak
Dzień Chłopaka w klasie V
Utworzono dnia 29.09.2024, 20:55

