Dzień Edukacji Narodowej
13 października 2023 r. obchodziliśmy w szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, którą rozpoczęło wprowadzenie sztandaru szkoły oraz odśpiewanie hymnu państwowego.
Pani dyrektor złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim, którzy realizują i wspierają dzieło edukacji, czyli całej społeczności szkolnej. Podziękowała wszystkim pracownikom szkoły za wysiłek wkładany w kształcenie i wychowanie dzieci i młodzieży, za zaangażowanie w pracę oraz działania podejmowane na rzecz rozwoju i promocji szkoły.
Następnie obejrzeliśmy przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy VII. Młodzi artyści w humorystyczny sposób zaprezentowali codzienną rzeczywistość szkolną oraz realia pracy nauczyciela. Następnie, w imieniu wszystkich uczniów, złożyli życzenia pracownikom szkoły.
Podczas akademii wręczono również nagrody laureatom szkolnego pokazu mody z okazji Ogólnopolskich Urodzin Książkowego Misia oraz konkursu „Uczeń z dysleksją w cyfrowym świecie”. Serdecznie gratulujemy!
W imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz Pracowników Szkoły serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za pamięć, życzenia oraz pyszny tort!
Jednocześnie dziękujemy Państwu za współpracę, poświęcony czas, pomoc, wsparcie i osobiste zaangażowanie.

