Dzień Edukacji Narodowej
11 października 2024 r. obchodziliśmy w szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, którą rozpoczęło wprowadzenie sztandaru szkoły oraz odśpiewanie hymnu państwowego i szkolnego.
Pani dyrektor złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za wysiłek wkładany w kształcenie i wychowanie dzieci i młodzieży, za zaangażowanie w pracę oraz działania podejmowane na rzecz rozwoju i promocji szkoły.
Następnie obejrzeliśmy przedstawienia przygotowane przez uczniów klasy VII i VIII. Młodzi artyści w humorystyczny sposób zaprezentowali codzienną rzeczywistość szkolną oraz realia pracy nauczyciela. Następnie, w imieniu wszystkich uczniów, złożyli życzenia pracownikom szkoły.
W imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz Pracowników Szkoły serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za pamięć, życzenia oraz pyszny tort! Jednocześnie dziękujemy Państwu za owocną współpracę, życzliwość, wsparcie i zaangażowanie w życie szkoły.

