Dzień Kobiet w oddziale przedszkolnym
Utworzono dnia 10.03.2026
Z okazji Dnia Kobiet nasi mali dżentelmeni przygotowali dla dziewczynek miłą niespodziankę. Każda z nich otrzymała upominek, który został wręczony z uśmiechem i serdecznością. Dziewczynki były bardzo zaskoczone i szczęśliwe. Tego dnia czuły się wyjątkowo – niemal jak prawdziwe księżniczki.
Wspólne świętowanie było okazją do rozmów o życzliwości, szacunku i okazywaniu sobie nawzajem miłych gestów. To był dzień pełen radości, uśmiechów i pięknych emocji.
Kinga Stefanowska
Dzień Kobiet w oddziale przedszkolnym
Utworzono dnia 10.03.2026, 22:57

