Gra w kapsle
Utworzono dnia 18.09.2024
Uczniowie klasy 3 na ostatnich zajęciach rozwijających samodzielnie ozdobili kapsle, a następnie wykorzystali je do gry. Zabawa polegała na pstrykaniu palcami kapsli po narysowanej trasie, od linii startu do mety.
Judyta Burchacz
Gra w kapsle
Utworzono dnia 18.09.2024, 18:14

