II miejsce w Konkursie Plastycznym „Przedwojenna kolej na Pomorzu”
Trzy uczennice z naszej szkoły (Maja Naczk – klasa VII, Kinga Sikora – klasa VII oraz Nikola Hinc – klasa VIII) wzięły udział w Konkursie Plastycznym „Przedwojenna kolej na Pomorzu” zorganizowanym przez Klub Turystyki Kolejowej Tendrzak przy Oddziale PTTK im. dr. Jerzego Szukalskiego w Gdańsku oraz Stowarzyszenie Kolej na Westerplatte.
Na konkurs wpłynęło 67 prac z całego województwa pomorskiego, a nasza uczennica Maja Naczk zajęła II miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Jacek Nowicki

