II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym z okazji Święta Niepodległości „Niepodległa Polska. Jej dziedzictwo w 105 rocznicę odzyskania wolności (1918-2023)”
Mamy zaszczyt i przyjemność poinformować, że nasza uczennica Agata Zaborowska (klasa VI) zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym z okazji Święta Niepodległości „Niepodległa Polska. Jej dziedzictwo w 105 rocznicę odzyskania wolności (1918-2023)” zorganizowanym przez Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku, Pomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Gdańsku, Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Pucku i Starostwo Powiatowe w Pucku.
Patronat honorowy nad konkursem objęli m.in.: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wojewoda Pomorski – Dariusz Drelich, Marszałek Województwa Pomorskiego – Mieczysław Struk, Pomorski Kurator Oświaty – Małgorzata Bielang, Starosta Pucki – Jarosław Białk, Prezes Krajowego Zrzeszenia LZS – Mieczysław Baszko, ks. biskup Piotr Przyborek.
Serdecznie gratulujemy!!!

