III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym „Uroki jesieni na Kaszubach”
Utworzono dnia 24.11.2023
Z dumą i radością informujemy, że nasza uczennica Aleksandra Żywicka (klasa VI) zajęła III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym „Uroki jesieni na Kaszubach” organizowanym przez Powiat Wejherowski. Serdecznie gratulujemy!!!
III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym „Uroki jesieni na Kaszubach”
Utworzono dnia 24.11.2023, 18:37

