Jasełka i wspólne kolędowanie
Ostatniego dnia przed zimową przerwą świąteczną, zgodnie z naszą szkolną tradycją, obejrzeliśmy jasełka i wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Odbyły się również klasowe spotkania wigilijne.
Tego dnia rozstrzygnęliśmy także szkolne konkursy świąteczne. W konkursie na najładniejszą dekorację drzwi zwyciężyły dwie klasy – III i V. Laureatami konkursu na świąteczny stroik zostali: Mariusz Roda (klasa V) – I miejsce, Paweł Damps (klasa V) – II miejsce i Aleksandra Żywicka (klasa VII) – III miejsce. Serdecznie gratulujemy!

