Na zajęciach plastycznych uczniowie klasy 2 i 3 tworzyli jesienne pejzaże. Wykorzystali do tego różnorodne ziarna.
Judyta Burchacz
W tym tygodniu: 776
W poprzednim tygodniu: 771
W tym miesiącu: 3430
W poprzednim miesiącu: 8401
Wszystkich: 117138