Jestem Polką, jestem Polakiem!
Utworzono dnia 06.11.2023
Ten tydzień w oddziale przedszkolnym rozpoczęliśmy patriotycznie. Przypomnieliśmy symbole narodowe oraz odśpiewaliśmy hymn narodowy. Wykonaliśmy pracę plastyczną pt. „Godło Polski”. Odegraliśmy również legendę o powstaniu państwa polskiego, z własnoręcznie przygotowanymi rekwizytami. Gry aktorskiej, odwagi oraz znajomości legendy można było pozazdrościć naszym małym aktorom.
Kinga Stefanowska
Jestem Polką, jestem Polakiem!
Utworzono dnia 06.11.2023, 20:17

