Jesteśmy aktorami – czyli teatrzyk pacynek w wykonaniu dzieci z oddziału przedszkolnego
Utworzono dnia 25.02.2024
Odgrywanie ról to wyjątkowo twórcza i rozwijająca forma spędzania czasu. Dzieci wcieliły się w rolę reżyserów i aktorów. Po skrupulatnym ułożeniu scenariusza milusińscy wybrali pacynki i odegrali zaplanowane role. W naszym teatrzyku wystąpili: słonik, piesek, żyrafa, małpka, kaczka oraz słoń.
Występy bardzo podobały się przedszkolnej publiczności i nagradzane były licznymi brawami.
Link do filmu: https://youtu.be/ZVZmHFS9fyc
Kinga Stefanowska
Jesteśmy aktorami – czyli teatrzyk pacynek w wykonaniu dzieci z oddziału przedszkolnego
Utworzono dnia 25.02.2024, 20:36

