Na zajęciach plastycznych uczniowie klasy 2 i 3 tworzyli kasztanowe ludziki. Dzieci wykazały się bardzo dużą kreatywnością i pomysłowością.
Judyta Burchacz
W tym tygodniu: 773
W poprzednim tygodniu: 771
W tym miesiącu: 3427
W poprzednim miesiącu: 8401
Wszystkich: 117135