Uczniowie klasy VII stworzyli swój mały ogródek na parapecie. Zasiali między innymi rozmaryn, bazylię, szczaw, a nawet kwiaty ogrodów japońskich.
Jacek Nowicki
W tym tygodniu: 821
W poprzednim tygodniu: 771
W tym miesiącu: 3475
W poprzednim miesiącu: 8401
Wszystkich: 117183