Klasowy ogródek pierwszoklasistów
Utworzono dnia 05.03.2026
Na ostatnich zajęciach przyrodniczych pierwszoklasiści założyli klasowy ogródek. Zadaniem uczniów było sadzenie cebuli do ziemi we wcześniej przygotowanych doniczkach. Przed przystąpieniem do pracy dzieci dowiedziały się, jakie warunki potrzebne są do wzrostu roślin (woda, światło, temperatura i powietrze).
Judyta Burchacz
Klasowy ogródek pierwszoklasistów
Utworzono dnia 05.03.2026, 17:44

